Wesele – sala, dj i jedzenie

Duża część z nas wciąż nie potrafi nawet wyobrazić sobie wesela, które nie będzie huczną zabawą, pełną tańców i wspaniałej muzyki, a także dobrego jedzenia. Oczywiście są też tacy, którzy preferują spędzić te niepowtarzalne chwile wyłącznie w gronie najbliższych, w formie obiadu weselnego. Są oni jednak w mniejszości do opozycji tych, którym marzy się wielka impreza, jaką poprowadzi dj na wesele do spółki z wodzirejem.

Skromny obiad kontra dj i huczne wesele

Ci wybierający wyłącznie coś na kształt obiadu, na miejsce takiej uroczystości oczywiście mogą wybrać salę weselną czy inny lokal, ale w tym wypadku musi być przeznaczony do mniejszej ilości osób. Nie opłaci się wydawać pieniędzy na niespożytkowaną przestrzeń. Zwłaszcza że małe restauracje mają przygotowane specjalnie na takie przyjęcia bardzo korzystne oferty, które kosztować nas będą jedynie do paru tysięcy złotych.

Z kolei te osoby, które postawią na pełnoprawne wesele, obowiązkowo muszą zadbać o dobrą oprawę muzyczną i rozrywkową. Tutaj często mamy dylemat czy wybrać coś z tradycyjnych zespołów czy jednak nowoczesne rozwiązanie, którym jest dj na wesele. Druga opcja, to mnóstwo różnorodnej muzyki, ale też fantastyczne oświetlenie czy wiele efektów specjalnych. Dj weselny lub dj wodzirej – sprawdź ofertę: Exclusive Djs – to gwarancja mocno przebojowej imprezy, na której nikt nie będzie się nudził.

Kiedy ważniejszy dobry dj weselny a kiedy serwowane posiłki

W jednym i drugim przypadku zawsze też liczy się jedzenie. Jeśli nie będzie tradycyjnego wesela, w tym wypadku jeszcze bardziej liczy się jedzenie, ponieważ nasi bliscy będą głownie spędzać czas przy stołach, wiec warto jest im jakoś go urozmaicić. W opcji klasycznego przyjęcia weselnego, jedzenie schodzi niejako na drugi plan. Na pierwszym jest zabawa muzyczno taneczna, jaką prowadzi dj weselny lub innego rodzaju muzycy.

Jeśli chodzi o jedzenie, to tutaj mamy do wyboru przede wszystkim pierwsze i drugie danie. Flaki, rosół czy ewentualnie barszcz, a jako główne przyjęło się mięso z ziemniakami. Następnie deser. Tutaj do wyboru są lody czy ciasto skomponowane z kawą lub herbatą. Dla spragnionych mocniejszych trunków idealnym rozwiązaniem będą drinki serwowane przez barmana. Przystawki podajemy też według uznania. Praktycznie w każdej restauracji mamy ich bardzo duży wybór. Wszystko więc jest kwestią smaku i gustu. Przeważnie sala weselna przewiduje jeszcze jedno cieple danie podane trochę później. Im dłuższy czas przyjęcia, tym więcej posiłków. Krótkie imprezy mogą ich mieć nawet połowę mniej niż wesela trwające do rana.